Klub Hodowców Nature Life Polska

KLUB NATURE LIFE POLSKA to stowarzyszenie hodowców psów i  kotów rasowych, którzy żywią swoje psy/koty karmą Nature Life, promują ją wśród nabywców szczeniąt/ kociąt i innych hodowców.

Klub Hodowców Nature Life Polska

CZŁONKIEM KLUBU HODOWCÓW NATURE LIFE POLSKA MOŻE ZOSTAĆ:

  • Hodowca, psów i kotów rodowodowych
  • Hodowca, posiadający zarejestrowany przydomek hodowlany
  • Hodowca, który zdecyduje się na karmienie swoich psów karmami Nature Life 
  • Hodowca , który prowadzi hodowle według wszelkich norm humanitarnych i traktuje zwierzęta z należytym poszanowaniem. 

Jeśli chcesz zapisać się do Klubu, napisz do nas e-mail na biuro@zoogoldi.pl ze zgłoszeniem które musi zawierać (wzór do pobrania w pliku): dane hodowli, nazwę hodowli, przydomek hodowlany, adres internetowy strony hodowli, scan podpisanego regulaminu Klubu Hodowców Nature Life Polska (parafka na każdej stronie, na ostatniej stronie czytelny podpis Członka Klubu), dane właściciela hodowli w tym adresu do dostawy i adresu do korespondencji. 

Hodowcy zapisani do Klubu Hodowców Nature Life Polska posiadają następujące przywileje:

BOGATA OFERTA KARM I STABILNE WARUNKI

Wysokiej jakości karmy Nature Life są opracowane tak, aby spełnić wymagania żywieniowe zwierząt w Twojej hodowli i zapewnić im zdrowie i prawidłowy rozwój. 

OFERTY SPECJALNE

Korzystanie z korzystnej oferty cenowej przygotowanej wyłącznie dla hodowców. Dla najaktywniejszych Członków Klubu dodatkowe rabaty.

BEZPŁATNE WYPRAWKI DLA SZCZENIĄT/KOCIĄT KLUBOWICZÓW

Karmy Nature Life dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Nasze receptury są skomponowane tak, by zapobiec problemom trawiennym, skórnym oraz alergiom u szczeniąt/kociąt. Karmy są wysoce przyswajalne oraz smakowite, nie zawierają glutenu pszczenicznego, GMO oraz są pozbawione wszelkich chemicznych substancji. Dodatkowo zostały wzbogacone o szereg witamin i minerałów m.in glukozaminę, MSM i siarczan chondroityny aby wspierać rozwój kości i stawów u młodego psa/kota w okresie wzrostu. Karmy w zależności od rodzaju zawierają min. 31% do 80% mięsa.

Aby zostać członkiem Klubu Hodowców Nature Life Polska wystarczy napisać do nas e-mail na biuro@zoogoldi.pl ze zgłoszeniem (wzór zgłoszenia do pobrania poniżej) które musi zawierać: dane hodowli, nazwę hodowli, przydomek hodowlany, adres internetowy strony hodowli, skan podpisanego regulaminu (regulamin do pobrania poniżej) Klubu Hodowców Nature Life Polska (parafka na każdej stronie, na ostatniej stronie czytelny podpis Członka Klubu), dane właściciela hodowli w tym adresu do dostawy i adresu do korespondencji. 

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 600 976 546 udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Regulamin Klubu Hodowców Nature Life

Wzór zgłoszenia do Klubu Hodowców Nature Life