Dostępność produktów

Zdecydowana większość widniejących w naszym sklepie produktów jest gotowa do natychmiastowej wysyłki. Jeżeli jakiś produkt nie jest dostępny, to przestaje być wyświetlany w sklepie. W przypadku niektórych towarów, gdy czas ich kompletowania może potrwać dłużej, jest to wyraźnie zaznaczone na kartach produktów.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś spędzić dużo czasu na wyszukiwaniu jakiegoś produktu, a po znalezieniu tego wymarzonego i zdecydowaniu się na jego zakup otrzymać informację, że produkt jest niedostępny?

Nam tak! Dlatego wiemy, jak bardzo taka sytuacja potrafi zirytować potencjalnego klienta.
Istnieje raczej znikoma szansa na to, że taki zawiedziony i poirytowany klient postanowi szukać dalej, a nawet jeśli – to na pewno nie w sklepie, który wywołał w nim uczucie frustracji. 🙂

Sklep zoogoldi.pl, dbając o emocjonalność swoich Klientów, wyświetla na swojej stronie tylko te produkty, które aktualnie znajdują się w jego ofercie i są gotowe do natychmiastowej wysyłki. W ten sposób oszczędzamy Ci nerwów, bo zadowolenie naszych Klientów liczy się dla nas najbardziej.

Szanujemy nie tylko Twoje emocje, ale także Twój czas, dlatego większość naszych zamówień jest realizowanych w ciągu 48 godzin od otrzymania wpłaty lub potwierdzenia wykonania przelewu.
W sklepie zoogoldi.pl cały proces zakupowy przebiega sprawnie i szybko.